Fotografija

Interneto puslapiui reikia kokybiškų iliustracijų? Padėkite telefonus į šalį – jums reikalingos profesionalaus fotografo paslaugos. Tik taip jūsų reklama atrodys solidžiai ir prikaustys dėmesį.

SmartGuys turi tokius fotografus, kurie fotografuoja:

 • Verslo portretus;
 • Rūbus;
 • NT objektus;
 • Maistą;
 • Įmonės darbuotojus;
 • Įvairias prekes ir paslaugas.

Susisiekite su mumis jau dabar – papasakosime apie viską plačiau.

Profesionalaus fotografo paslaugos verslui

Maisto fotografavimas

Maisto fotografavimas reikalingas kavinėms, barams, restoranams ir kitoms maitinimo įstaigoms, norinčioms, kad jų ruošiamas maistas atrodytų itin patraukliai ir gardžiai. Profesionalus fotografas organizuoja maisto fotosesiją, kurios metu fotografuoja patiekalus, stalus.

Verslo portretai

Įmonės darbuotojų fotosesija – puikus būdas prisistatyti patraukliai ir įdomiai. Tokios fotosesijos labai reikalingos įvairių paslaugų teikėjams, kadangi jų darbuotojai atstovauja įmonę ir yra jos tikrasis veidas. Taip pat įprasta daryti vadovų fotosesijas, kad nuotraukas galima būtų naudoti socialiniuose tinkluose, ir interneto svetainėse.

Nekilnojamojo turto objektų fotografavimas

Nekilnojamojo turto agentai tikrai žino, kad kokybiškos nuotraukos padeda parduoti namus, butus, komercines patalpas. Maža to, kartais net prireikia fotografavimo dronu iš oro. Taip pat patalpų fotografijos yra reikalingos ir maitinimo įstaigoms, biurams ir kitoms įmonėms, norinčioms profesionaliai pristatyti aplinką, kurioje dirba.

Kodėl verta rinkti mūsų fotografus?

Atrodo, kad nuotraukas verslo reklamai galima pasidaryti ir patiems – juk šiuolaikiniai telefonai turi begales pikselių, o jų kameros mažai kuo nusileidžia profesionalioms. Deja, technologijos nepadeda, kai reikia dirbti su judesiais, šviesa, nuotraukų paruošimu reklamai. Čia reikalingi savo strities profesionalai – patyrę fotografai, kurie:

 • Sugeba suorganizuoti fotosesiją;
 • Gali aiškiai pasakyti, kaip fotografuojami objektai ar žmonės turi stovėti prieš kamerą;
 • Gali sureguliuoti tinkamiausią apšvietimą;
 • Konsultuoja dėl fotografijai tinkamų vietų, papuošimų, dekoravimo ir t.t.
 • Parenka reikalingą įrangą (fotoaparatus su specialiais objektyvais, 3D kameras, dronus ir t.t.);
 • Paruošia nuotraukas reklamai – redaguoja jas, retušuoja.

Profesionalus fotografas...

Dirba ne vienas

Visos fotosesijos yra gana varginančios, todėl dažnai profesionalūs fotografai dirba ne vieni. Jiems talkina asistentai, padedantys suorganizuoti fotosesiją, užtikrinti logistiką, o vėliau atrinkti ir retušuoti padarytas nuotraukas. Vienas fotografas dirba gana lėtai, o su komanda darbas iš karto spartėja.

Pasiūlo sprendimus

Dažnai užsakovai turi savo suvokimą, kaip turi atrodyti jų fotografuojami objektai. Deja, ne visada toks suvokimas padeda profesionaliai reklaminei kampanijai. Reikalingas fotografo – žmogaus, kuris visada dirba su reklama – žvilgsnis iš šono ir konkretūs sprendimai.

Ieško originalių idėjų

Fotografuojant biuro darbuotojus pastebima tendencija, kad žmonės susodinami gana vienodai, jų pozos yra paprastos, nes tai verslo fotografija, paremta tam tikromis klišėmis. Profesionalūs fotografai net ir tokioje situacijoje sugeba rasti originalių kampų ir kompozicijų.

Nekilnojamojo turto objektų fotografavimas

Nekilnojamojo turto pardavimo ir pirkimo procesai yra glaudžiai susiję su fotografiją. Kokybiškos nuotraukos geriau parduoda. Įspūdingos nuotraukos padeda pirkėjui lengviau įsivaizduoti save toje aplinkoje ir sukelti norą įsigyti reklamuojamą NT. Visa tai priklauso nuo fotografo profesionalumo ir sumanumo bei patirties.

Patalpų fotografavimas

Patalpų fotografavimas yra reikalingas parduodant butus, namus, taip pat pristatant biurus, komercines patalpas galimiems nuomininkams arba pirkėjams. Fotografuojant patalpas reikia sukurti erdvės įspūdį, taip pat dažnai tenka retušuoti nelabai reikalingas detales, paliktas esamų ar buvusių šeimininkų.

NT fotografavimas iš išorės

NT fotografams tenka fotografuoti ne tik butų ar namų vidų, bet ir išorę. Tam kartais tenka ir ant tvoros užlipti ir panaudoti ypač priartinančius objektyvus, kad nufotografuotų objektą iš toliau. Dabar išpopuliarėjo naujas fotografijos būdas – fotografavimas dronu iš oro. Į dangų pakeliamas specialus dronas su aukštos raiškos kamera, valdoma nuotoliniu būdu. Taip padaromos kelios itin įspūdingos nuotraukos iš įvairaus aukščio. Nuotraukos padeda suvokti NT objekto dydį ir aplinką, kurioje jis stovi.

Ką dar fotografuoja verslo fotografas

 • Prekių fotografija

El. parduotuvėms ir katalogams reikalingos kokybiškos prekių nuotraukos keliais rakursais. Tai reikalauja atitinkamo pasiruošimo, vietos, apšvietimo. Profesionalus fotografas paruošia reikalingus rekvizitus ir aplinką, tada vykdo kiekvienos prekės fotosesiją. Viskas turi vykti sparčiai, nes prekių paprastai būna daug.

 • Rūbų fotografija

Rūbų fotografija šiek tiek skiriasi nuo mados fotografijos. Pagrindinis skirtumas – akcentas. Fotografuodamas rūbus fotografas daugiau dėmesio skiria pačiam rūbui, o ne modelio išraiškai ar pozai. Specifinių rūbų fotosesijos turi tam tikros specifikos, pavyzdžiui, fotografuojant kojines ar apatinį trikotažą reikia siekti tam tikrų tikslų, naudoti specifinį apšvietimą.

 • Paslaugų fotografija

Paslaugų fotografija siekia atskleisti paslaugos vykdymo procesą. Pavyzdžiui, kaip gaminamas tam tikras gaminys, kaip organizuojamas renginys, kokia yra tam tikro proceso veiksmų seka. Bet kuriuo atveju tokiai fotosesijai reikia labai profesionalaus ir patyrusio fotografo.

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku su taisyklėmis“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.