Grafinis dizainas

Ne vienas išskirtinis dizainas buvo nupieštas ranka ant popieriaus ar net servetėlės bare. Tiesa, visus tokius dizainus perdarė profesionalūs dizaineriai ir rinkodaros specialistai jau naudodamiesi pažangiausiomis technologijomis. Mūsų dizaineriai yra linkę piešinius ranka palikti savo portfeliui, o savo klientams kuriame iš karto pažangiausią dizainą.

Mūsų dizaineriai dirba keliose svarbiausiose interneto rinkodaros srityse:

  • Logotipų kūrimas;
  • Firminio stiliaus kūrimas;
  • Interneto svetainių dizainas;
  • Interneto reklamos kūrimas;
  • Reklaminių ir informacinių leidinių maketavimas.

Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarsime grafikos dizaino projektų smulkmenas bei kainas.

Logotipų kurimas

Analizė, analizė, dar analizės ir tik tada darbas

Dizaineris turi pažinoti savo klientą. Nebūtinai tapti su juo artimu draugu, tačiau pažinoti būtina. Taip dizaineriai pirmiausiai turi išanalizuoti užsakovo veiklą, konkurentus, tikslinę auditoriją. Kai visa verslo aplinka išnarstyta po kaulelį, galima pradėti dirbti.

Logotipas – tai vertybės

Vieniems logotipas – tai užrašas. Įmonės pavadinimas, kartais dar su šūkiu ir tiek. Mūsų dizaineriai į logotipą žiūri kiek plačiau. Užrašai gali su laiku keistis, tačiau vertybės, kurias logotipas deklaruoja, išlieka tokios pačios.

Modernumas ar klasika?

Į šį klausimą padės atsakyti tas pats rinkos tyrimas ir analizė. Viskas priklauso ne nuo užsakovų įmonės direktoriaus, o nuo tikslinės auditorijos – žmonių, kurie šį logotipą matys kas dieną ir juo gėrėsis.
P.S. Mūsų direktorius liepė pasakyti, kad ir nuo užsakovų direktoriaus šiek tiek priklauso… 😉 Toleruosime 20 proc. viso indėlio, likusi dalis vis tiek priklauso nuo žmonių… 😊

Firminis stilius

Firminis stilius, tai visų grafinių elementų visuma, naudojama įmonės veiklai ir vertybėms pristatyti. Dažnai manoma, kad firminis stilius – tai tik logotipo dizainas. Deja, tai nelabai tikslu. Firminis stilius apima visas įmonės prekės ženklo pristatymo sritis ir nusako, kaip turi būti įmonė reklamuojama. Firminio stiliaus knyga (brand book) kuriama jau sukūrus logotipą.

Kam reikalingas firminis stilius?

  • Kas sudaro firminį stilių?

Jei paprastai ir aiškiai, tai sukūrę logotipą dizaineriai turi dar svarbesnę užduotį – sukurti taisykles, kaip atrodys kiti reklaminiai dalykai: vizitinės kortelės, marškinėliai, lankstinukai, pakvietimai, atvirukai, aplankalai dokumentams, kalendoriai, interneto puslapis, lauko reklamos plakatas ir t.t.

  • Kodėl reikia to firminio stiliaus taisyklių?

Būkime atviri – reklamos srityje bendradarbiavimas vidutiniškai tęsiasi 2-3 metus. Vėliau įmonės ieško kitų dizaino partnerių su naujomis idėjomis. Štai tiems naujiems reklamos kūrėjams firminio stiliaus knyga sutaupo labai daug nervų, pinigų ir pastangų.

  • Firminis stilius – koreguojamas

Gera žinia yra ta, kad firminis stilius yra koreguojamas. Didieji prekės ženklai atnaujina savo firminį stilių kas 5-8 metai. Tai, aišku, kainuoja milžiniškus pinigus, tačiau toks atsinaujinimas gali nulemti didėjančius pardavimus. Bet apie tai papasakos jau nebe dizaineriai, o mūsų rinkodaros specialistai.

Interneto svetainių dizainas

Kas yra geras interneto svetainių dizainas?

Tikrai geras interneto svetainės dizainas yra paprastas ir neįkyrus. Jis taip pat lankstus ir nesunkiai pritaikomas prie įvairių informacijos atvaizdavimo priemonių. Morališkai ilgai nesenstantis dizainas yra labai vertingas. Mūsų dizaineriai sako, kad geras dizainas yra tas, kuris nevargina akių. Jiems pritaria ir SEO specialistai, nes nuo to, koks paprastas dizainas, priklauso ir interneto svetainės užsikrovimo greitis – vienas iš SEO reikalavimų. Geras dizainas yra tas, į kurį malonu žiūrėti.

Kiek kainuoja geras interneto svetainės dizainas?

Interneto puslapių dizaino kaina niekada nebūna fiksuota. Net jei perkate jau gatavą dizaino šabloną. Mūsų dizaineriai visada atsižvelgia į kliento poreikius ir pageidavimus, todėl interneto svetainės dizaino kainą paskaičiuoti galime tik visiškai išsiaiškinę, kokios svetainės jums reikia, kiek laiko užtruksime generuodami idėjas, kurdami ir derindami dizainą su užsakovu. Tai atsakingas darbas, tad žiūrime į jį atsakingai ir jau dabar esame pasiruošę jus nustebinti…

Reklaminės antraštės (baneriai)

Nors interneto rinkodaroje dabar karaliauja tekstinė reklama, reklaminės antraštės (baneriai) vis dar išlieka vienu efektyviausių būdų populiarinti prekės ženklą ir skatinti pardavimus. Mūsų dizaineriai dirba ne vienerius metus ir matė, kaip prasidėjo ir išpopuliarėjo reklaminių antraščių technologijos. Dėl to būkite tikri, kad sukursime tokias reklamines antraštes, kurios bus ir stilingos, ir efektyvios.

Naudojamos technologijos

Flash technologijai žengiant į užmarštį, naudojamos kitos dvi laiko patikrintos technologijos reklaminėms antraštėms kurti. GIF – paprasta ir nesudėtinga animacija ir žinutė. HTML5 – interaktyvios reklaminės antraštės Google Adsense ir kitoms platformoms. Viską darome pagal reklamos tinklų keliamus reikalavimus grafinei medžiagai.

Didelis darbas – formatai

Daug kam atrodo, kad sukurti banerį – vieni juokai. Ypač, kai tiek daug nemokamų arba nebrangių įrankių internete. Taip, šiokį tokį banerį pasidaryti galite, tačiau įvertinkite laiką, kurį sugaišite, kai reikės daryti tą pačią reklaminę antraštę dešimčia skirtingų formatų. Čia prasideda sudėtingas dizainerio darbas, kurio buvo mokomasi ne vieneri metai.

Patikėkite savo reklamines antraštes profesionaliems dizaineriai – rezultatas jus nustebins gerąja prasme.

maketavimas

Maketavimas

Reklaminių leidinių maketavimas

Reikalingas išvaizdus bukletas, lanstinukas, finansinė ataskaita, iliustruotas rinkos tyrimas ar infografikas? Mūsų dizaineriai pasiruošę jums padėti ir profesionaliai sumaketuoti norimą reklaminį leidinį. Nesvarbu, ar jis skirtas spaudai, ar platinimui internete – spaudinys turi atrodyti patraukliai ir stilingai.

Maketavimas ir firminis stilius

Maketuotojai dažnai leidinius kuria taip, kaip jiems atrodo tinkama. Mūsų dizaineriai vadovaujasi firminio stiliaus gairėmis. Juk tai viena iš reklamos ir prisistatymo plačiajai visuomenei formų, todėl viskas turi atrodyti nepriekaištingai.

Maketavimo kaina

Maketavimas – gana techninis darbas, todėl viską galima pamatuoti valandomis. Susisiekite su mumis, papasakokite, kokio leidinio jums reikia ir netrukus gausite komercinį pasiūlymą su tikslia kaina.

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku su taisyklėmis“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.