Tinklapių kūrimas su Smart Guys

Interneto puslapis arba tinklalapis tapo tokia pačia verslo dalimi, kaip ir telefonas, el. paštas, vizitinė kortelė, profesionalus logotipas. Dabar niekas neklausia – kam reikalingas tas tinklalapis? Dabar klausia – ar galite sukurti tokį puslapį, kuris parduotų? Neabejojame, kad tokį klausimą ketinote užduoti ir Jūs…
Mes esame „Smart guys“ komanda, todėl atsakymas į pastarąjį klausimą visada teigiamas – TAIP, sukursime jūsų verslui tinklalapį, kuris parduoda ir dirba geriau už geriausią jūsų vadybininką. Sukursime tinklalapį, kuris padėtų ir tarnautų jūsų verslui, o ne atvirkščiai. Tik papasakokite apie savo tikslus ir iššūkius – pasiūlysime tinkamiausią ir priimtiniausia tinklalapio funkcionalumą.

Mes kuriame:

 • Reprezentacinius interneto puslapius;
 • El. parduotuves;
 • Informacinius tinklalapius – tinklaraščius, naujienų portalus, verslo katalogus ir t.t.

Informacinius tinklalapius – tinklaraščius, naujienų portalus, verslo katalogus ir t.t.

tinklapiu kurimas
Interneto puslapių kūrimo paslaugos

Tinklapių kūrimas susideda iš kelių etapų:

 • Rinkos, auditorijos ir konkurencinės aplinkos analizė.

Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kam puslapis yra skirtas. Kokie žmonės turėtų jame lankytis? Taip pat labai svarbu žinoti, kaip dirba jūsų konkurentai, kad galėtume padaryti geresnį tinklalapį su turimais resursais. Dėl to atliekame išsamią rinkos ir konkurentų analizę, kad geriau suprastume, ko tikisi tikslinė auditorija.

 • Kliento poreikių analizė.

Čia jūs pasakote mums, ko norite iš savo puslapio, mes, pasitelkdami į pagalbą jau turimą rinkos analizę, pabandome pristatyti viziją, kaip viskas turėtų veikti, ko galima tikėtis lankytojui ir darbuotojui. Diskutuojame tol, kol nusprendžiame galutinai, koks bus tinklalapio funkcionalumas.

 • Puslapio išvaizda.

Šiuolaikiniai sprendimai leidžia pasirinkti du kelius – kurti unikalų interneto svetainės dizainą pagal prekės ženklo stilistiką arba pasinaudoti jau sukurtu dizaino šablonu, kuriame reikia pakeisti tik grafinę informaciją. Kuris variantas tinkamiausias jums? Viskas priklauso nuo turimo laiko ir finansinių resursų, taip pat norų ir lūkesčių. Visada pasisakome už originalų dizainą, bet galimas ir kitas variantas.

 • Tinklalapio programavimas.

Kai puslapio dizainas yra paruoštas, prasideda programavimo darbai. Čia mes sukuriame arba pritaikome esamus funkcinius sprendimus. Integruojame trečiųjų šalių programas (pavyzdžiui, atsiskaitymų moduliai el. parduotuvėms, sandėlio valdymo sistemos, duomenų integracijos sprendimai ir t.t.). Kartais dizaino kūrimas ir programavimas vyksta lygiagrečiai, tačiau tam naudojamas specialus darbinis šablonas – wireframe

 • Tinklalapio turinys.

Norėdami paleisti tinklalapį į viešumą, turime sudėti reikalingą turinį – tekstus, iliustracijas, nuotraukų galerijas, video klipus. Visas turinys yra valdomas per turinio valdymo sistemą, todėl tai yra būtent tas etapas, kai apmokome jūsų darbuotojus valdyti puslapį patiems.

 • Bazinis tinklalapio optimizavimas paieškai.

Atliekame pagrindinius vidinio SEO darbus: testuojame užsikrovimo greitį, kodo teisingumą, įdiegiame reikalingus analizės įrankius Google Analytics ir Google Console, tvarkome taksonomiją – vidinių puslapių adresus. Testuojame mobiliąją svetainės versiją, stebime kitus parametrus.

 • Tinklalapio testavimas ir paleidimas.

Galutinai ištestuojame, ar viskas veikia tinkamai, ar optimaliai yra naudojami serverio resursai, ar visur sudėti tekstai ar bent jau šabloniniai tekstai „lorem ipsum“. Tinklalapis perkeliamas į kliento serverį. Štai ir viskas.

Paleidę naują tinklalapį dar kurį laiką stebime jo veiklą, jei reikia, optimizuojame tam tikras funkcijas, kodą.
Prie kiekvieno tinklalapio dirba gausi specialistų komanda: projektų vadovai, programuotojai, dizaineriai, interneto rinkodaros specialistai, tekstų kūrėjai, duomenų analitikai, UX specialistai ir t.t.

Tinklalapio aptarnavimas

Atliekame tinklalapio aptarnavimo darbus. Tai yra:

 • Grafinių elementų atnaujinimas – atnaujinamas pasikeitęs įmonės logotipas, tam tikros nuotraukos ar nuotraukų galerijos.
 • Funkcijų pridėjimas – kartais reikia pridėti tam tikrų papildomų funkcijų, kurios paprasčiau padėtų susitvarkyti su rinkodaros naujovėmis ar darbuotojų pageidavimais.
 • Tekstinės informacijos atnaujinimas – pakeičiame tekstus ar tam tikras jų vietas, galime pakeisti teksto išdėstymą, jo stilistiką.
 • Nukreipimo puslapių sukūrimas – sukuriame tam tikrus nukreipimo puslapius, kurie naudojami rinkodaros kampanijose ir pardavimams skatinti.
 • Kontaktinių formų atnaujinimas – atnaujiname kontaktines formas, kurios yra svarbi rinkodaros dalis.

Prižiūrime tinklalapio serverio resursus, ieškome kitų tarnybų ir sprendimų, jei puslapio išlaikymas susiduria su tam tikrais iššūkiais.

Tinklalapio saugumas

Tinklalapio saugumas – vienas iš didžiausių ir svarbiausių iššūkių visiems interneto svetainių ir el. parduotuvių kūrėjams. Dažnai vien tik https:// ir SSL sertifikato įdiegimo nepakanka, reikia imtis papildomų saugumo priemonių. Esame gerai išanalizavę kibernetinio saugumo tendencijas Lietuvoje ir pasaulyje, todėl galime pasiūlyti itin kokybišką ir patikimą apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir programišių bandymų išgauti jautrią informaciją ir sugadinti interneto svetainės funkcionalumą. Itin daug dėmesio skiriame darbuotojų edukacijai, nes patekti į puslapį lengviausia per administravimo sritį ir jos prisijungimus. Konsultuojame klientus dėl CDN tinklų, galimų kibernetinio saugumo incidentų, duomenų atsarginio išsaugojimo naudojant pažangiausius „debesies“ sprendimus.

Tinklalapio sparta

Google pasakė gana aiškiai ir suprantamai: geras tinklalapis turi atsiverti greitai naudojant bet kokią naršyklę, bet kokio galingumo prietaisą, bet kokios rezoliucijos ekrane, nesvarbu, ar tai išmanusis telefonas, ar išmanusis laikrodis. Šio principo laikomės kurdami interneto puslapius. Visada optimizuojame užsikrovimo greitį, kaip tik įmanoma pagal pasirinktą funkcionalumą ir dizaino sprendimus. Kartais esame linkę atsisakyti tam tikrų išmanių animacijų, kuris daro puslapį įspūdingą, tačiau lėtina jo atsivėrimo greitį. Visada perspėjame klientus dėl tam tikrų funkcijų ir technologijų, kurios ilgina užsikrovimo greitį. Bendradarbiaujame su SEO specialistais, norinčiais optimizuoti mūsų sukurtus puslapius.

Žiniasklaidos portalų, tinklaraščių, katalogų kūrimas

Naujienų ir periodinių leidinių internete daugėja kiekvieną mėnesį. Tai puiki turinio strategija bet kuriai įmonei, kad ir kokio ji dydžio būtų. Puikiai išmanome interneto žiniasklaidos verslą, todėl galime sukurti informacinius puslapius, atitinkančius visus užsakovų lūkesčius ir pageidavimus.

Informaciniai puslapiai yra skirstomi į kelias rūšis:

 • Tinklaraščiai.

Tai nedideli, vienos įmonės, žmogaus ar žmonių grupės valdomi informaciniai leidiniai. Jie gana nesudėtingos struktūros ir funkcionalumo.

 • Verslo katalogai.

Tai informaciniai puslapiai, kurių aukščiausias prioritetas yra ne naujienos, o verslo pristatymas ir faktinė informacija. Verslo katalogas taip pat gali turėti ir informacijos pateikimo sritį, naujienas, tinklaraščius.

 • Žiniasklaidos portalai.

Tai regioniniai, respublikiniai, tarptautiniai leidiniai, taip pat leidiniai nišinėmis temomis, pavyzdžiui, skirti statyboms, moterims, madai ir t.t. Tai dideli ir sudėtingi informaciniai tinklalapiai, pasižymintys lankstumu, dideliu archyvu ir daug darbuotojų, valdančių tokius portalus.

Kuriame juos atsižvelgdami į užsakovo pageidavimus.

Žiniasklaidos portalų, tinklaraščių, katalogų kūrimas

El. parduotuvių kūrimas

Ar žinojote, kad mažiausios elektroninės parduotuvės parduoda vos vieną prekę, bet vis tiek vadinamos el. parduotuvėmis? Taip, būna ir tokių. Pavyzdžiui, parduodančių vieną knygą, video kursą, bilietą į renginį ir t.t. El. parduotuvės su šimtais prekių – dažniausiai pasitaikantys užsakymai, kurių imamės su mielu noru – tai smulkaus verslo pradžia, prie kurios prisidėti galime ir mes. Aišku, sukūrę funkcionalią ir nepertraukiamai veikiančią el. parduotuvę. Didžiausias iššūkis – elektroninis prekybos centras. Tai pardavimo platforma, atrodanti, kaip didelė el. parduotuvė, tačiau realiai joje dirba kelios ar net keliasdešimt skirtingų pardavėjų. Lietuvoje tokių nėra daug, tačiau ne visos geros idėjos dar įgyvendintos…

El. parduotuvės sukūrimas užima daugiau laiko, nei paprastos reprezentacinės svetainės, reikalauja daugiau resursų, todėl labai rimtai žiūrime į kiekvieną užsakymą ir stengiamės viską sukurti ir paleisti kaip įmanoma greičiau.

Planų pasiūlymai

Min

nuo 500 Eur.

Mid

nuo 1000 Eur.

Max

nuo 2500 Eur.

E-shop

nuo 3000 Eur.
Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku su taisyklėmis“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.